Модний словник: що таке портупея, і з чим її носити

| 05.11.2016

Сьогодні дизайнери дедалі частіше при створенні нових образів звертаються у пошуках натхнення до історії. Нещодавно ми писали про те, що в майбутньому сезоні у тренді будуть кавалерійські мундири часів імператора Наполеона з еполетами і напівкруглими полами. А сьогодні ми хочемо розглянути ще одну трендову деталь гардеробу, яка перейшла в модні колекції з військового обмундирування. Це портупея.

Що ж таке портупея в принципі? Це атрибут військового спорядження, перев’язь ременів, перекинута через плече, на якій носили зброю. Спочатку це були мечі та шаблі, а після – пістолети та інша вогнепальна зброя.

У чому секрет туфель д’Орсе

Сьогодні дизайнери доволі часто доповнюють цим незвичайним аксесуаром свої образи. Звісно, своє призначення портупея втратила, і використовується виключно як декоративний елемент.


Модний словник: що таке портупея, і з чим її носити / 10 фотографий

Не дивно, що портупея так полюбилася модельєрам. Вона надає образу сексуальності і зухвалості, при цьому підкреслюючи тендітність жіночої фігури.

Що таке кейп, і з чим його носити

Шкіряні тонкі ремінці, перекинуті через плечі, можна комбінувати з трикотажними сукнями-футлярами, одягати поверх класичних пальто або білих базових сорочок – вона розбавить офіційний офісний лук  і додасть йому родзинки.

1

Запам’ятай головне правило: якщо ти одягаєш портупею, відклади всі свої інші аксесуари в бік. Гармонійно з цією деталлю гардероба можуть виглядати хіба що тонкі шкіряні браслети або ремені в тон.

13658585_508898845971948_530373375_n

Сміливо експериментуй і приміряй портупею з різним одягом зі свого гардеробу: деякі поєднання можуть несподівано виявитися дуже виграшними!

, модный словавь, портупея, стиль,
05.11.2016

[ comments ]

.